• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавців запрошують на дискусію щодо майбутнього області

Із 8 по 10 лютого 2019р. на базі ДОЦ «Миргородський» (с. Олефірівка, Миргородський р-н)відбудеться триденна інтелектуальна дискусія на тему «Прогресивні способи громадянської солідарності на Полтавщині».

Учасниками дискусії можуть стати активні полтавці, незалежно від віку, статі, посад, статків, політичних позицій, ґендерів, релігійних уподобань, мови, національності, культури, звичаїв і соціального статусу.

Запрошуються до участі громадянські активісти, експерти, освітяни, науковці, працівники культури, полтавські політики і політологи, студенти, депутати місцевих рад, журналісти, посадові особи органів державної влади й місцевого самоврядування та усі прогресивні громадян.

Дискусія відбувається у рамках проекту VIII «Зимова Студреспубліка» за підтримки управлінь у справах сім`ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавської облдержадміністрації.

Зареєструватися можна до 3 лютого включно за посиланням http://online.studrespublika.com/. Відберуть 40 учасників.

За додатковою інформацією звертатися до менеджерки проекту Руслани Писаренко: 066 313 80 31, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk