• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Максим Калінін відвідав Центр соціальної активності, лікарню й пункти незламності в Шишацькій громаді

Заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін із робочою поїздкою побував у Шишацькій громаді. Зокрема оглянув Центр соціальної активності.

Нині заклад працює за кількома напрямами. Тут жителі громади можуть отримати лікувальні й оздоровчо-реабілітаційні послуги, відвідати перукаря. 

«Поспілкувалися з людьми, які приїхали з ближніх сіл. Говорять, що раніше, щоб зробити крапельницю, масаж, пройти фізпроцедури, треба було їхати в Шишаки. Це набагато далі. Нині ж послугами центру задоволені. Також тут працює кімната допомоги постраждалим від домашнього насильства, гуманітарний хаб для ВПО», – зазначив Максим Калінін. 

Також він разом із головою громади Олександром Туткою ознайомилися з роботою Шишацької лікарні планового лікування.

«Стаціонар закладу розрахований на 60 ліжок, є поліклінічне відділення. Лікарня надає послуги пацієнтам з усієї Шишацької громади. В укритті медзакладу облаштували опікові палати, резервну операційну, маніпуляційну, пологову зали. Наразі є проблема з вентиляцією. Але нині ми над цим працюємо» , – зауважив Олександр Тутка. 

Оглянули також два пункти незламності – в селі Михайлики, на базі місцевої пожежної охорони, та в Шишацькій селищній раді. Прихистки забезпечені всім необхідним, готові приймати людей у разі потреби. Загалом їх у Шишацькій громаді – 13. Пункти продовжують виконувати своє призначення.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk