• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У березні 736 громадян отримають допомогу з обласного бюджету

17 березня в обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету. Заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик наголосив на важливості надання матеріальної допомоги жителям області, особливо під час війни.

«Наприкінці минулого року Полтавської обласною радою було затверджено бюджет на 2023 рік, яким передбачено на надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету 31 мільйон 100 тисяч гривень, – розповів Олексій Бруслик. – Протягом січня-лютого 2023 року виплачено допомогу 752 особам».

На засіданні розглянули звернення громадян та прийняли рішення щодо надання матеріальної допомоги 736 громадянам.

Зокрема 71 сімʼї загиблих військових нададуть допомогу на більше ніж 3 млн грн. 74 військовослужбовцям, які отримали поранення, буде виплачено від 5 до 20 тисяч гривень, залежно від ступеня тяжкості захворювання (загальна сума 640 тисяч гривень).

Жителька села Чечелеве Кременчуцького району отримає з обласного бюджету 262500 гривень за пошкоджений (зруйнований) будинок внаслідок збройної агресії росії. Крім того жінці вже виділено допомогу з бюджетів 4 громад району.

Також на комісії позитивно розглянули заяви мешканців області щодо виплати допомоги на лікування, лікування онкозахворювань дітей та дорослих, оздоровлення ліквідаторів ЧАЕС та 4 осіб, що опинилися в скрутному матеріальному становищі.

Крім того, жителька Горішніх Плавнів, якій у березні виповниться 100 років, отримає з обласного бюджету одноразову матеріальну допомогу в сумі 2000 гривень.

 

 

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk