• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві нагородили переможців та лауреатів обласного туру конкурсу «Учитель року – 2019»

У Полтавському  художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів обласного туру  24 – го конкурсу «Учитель року – 2019». Змагалися педагоги у чотирьох номінаціях –  «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни» – по 5 суперників у кожній.

Попередньо у грудні 2018 року під час відбіркового етапу конкурсу освітяни захищали проекти і дослідження та проходили тестування з фахової майстерності. Із 67 педагогів, охочих узяти участь в обласному конкурсі «Учитель року-2019»,  оргкомітет відібрав 20 найкращих. Члени журі визначили у кожній із номінацій по 5 кращих конкурсантів, які взяли участь у фінальному етапі обласного туру конкурсу. Найбільше учасників було з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Гадяцького та Новосанжарського районів.

Переможцями конкурсу стали: у номінації «Вчитель інклюзивного класу» – вчитель початкових класів Піщанської гімназії Піщанської сільської ради  Кременчуцького району Тетяна Сідень, у номінації «Географія» –заступник директора з виховної роботи, учитель географії Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів №2 Полтавської обласної ради» Леонід Мироненко, у номінації «Основи здоров'я» – вчитель основ здоров'я загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Наталія Масляник, у номінації «Захист Вітчизни» – вчитель предмета «Захист Вітчизни» опорного закладу освіти «Сарська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Іван Лисенко.

«Педагоги – це люди, які виконують особливу місію зі створення освітнього середовища і найголовніше, формування особистості. Хочу привітати кращих учителів. Те, що кожен із вас робить, не можна оцінити за один день. Дякую за ваше чутливе, відповідальне і творче ставлення до своєї професії», ­– зазначив голова облдержадміністрації Валерій Головко.

 «Взяти участь у конкурсі запропонував директор. Інклюзивний клас запрацював минулого року, він у нас один.  У мене одна дівчинка, це дитина з порушеннями слуху. Вона носить спеціальний апарат. Особливих вимог до викладання немає. Дівчинка вивчає всі предмети, як й інші діти. Але ми складаємо індивідуальну програму розвитку дитини, бо вона може встигати в одних предметах, а в інших відставати. Усі дисципліни викладають однаково для всіх діток», – зазначила Тетяна Сідень.

Іван Лисенко працює вчителем близько семи років.

«Закінчив Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка у 2011 році й пішов на службу до лав Збройних Сил України. Після служби почав працювати у школі та викладати «Захист Вітчизни». У своїх уроках використовую інтерактивні методи. Дітям це подобається. Використовуємо і мультимедійні проектори для навчання, створюємо презентації. Працюємо насамперед над патріотичним вихованням. Мої вихованці перемагали у змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»)», – розповів Іван Лисенко.

Кращим учителям області вручили стрічки переможців, дипломи і грошові премії. Переможці конкурсу отримали додаткові винагороди від Полтавської обласної організації профспілки педагогічних працівників.

 

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
УВАГА! Конкурс на здобуття Українсько-єврейської літературної Премії «Зустріч-2024»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk