• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Україна має стати великою європейською державою – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що для України існує єдиний шлях зберегти свою незалежність – членство у Євросоюзі та НАТО.

«Події останніх років, як у нашій країні, так і на світовій арені, показали, що в України існує єдиний шлях зберегти нашу незалежність. Ми маємо стати великою європейською державою щасливих людей», - сказав Глава держави.

Петро Порошенко зазначив, що історики та філософи по-різному визначали роль і місце України в Європі: одні казали, що призначення України бути мостом між Сходом та Заходом; інші говорили про нас як про «браму Європи». «Ще в двадцятих-тридцятих роках минулого століття найбільш проникливі українські інтелектуали писали, що майбутній процес об’єднання Європи не буде завершеним без входження до неї незалежної, суверенної, соборної Української держави. Що Росія, яка володіла на той момент Україною, завжди проявлятиме імперські амбіції і намагатиметься підпорядкувати собі всю Європу. І дедалі більше політиків на Заході  розуміють, що без членства України в Євросоюзі, без членства України в Північноатлантичному Альянсі Європа точно буде в небезпеці», - сказав він.

«Це не лише Україні потрібно це членство, це точно потрібно ЄС і НАТО – щоб Україна була повноцінним членом цих структур», - підкреслив Глава держави.

Президент констатував, що Україна та Євросоюз наблизилися один до одного як ніколи. «Жодна держава, яка не є в НАТО, не має нині таких тісних відносин з Альянсом – таких тісних, як Україна зараз. Але, наголошую, лише повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно і незворотньо гарантує нашу українську державну незалежність, нашу українську національну безпеку», - наголосив Петро Порошенко.

«І наголошую - до цих найпотужніших організацій ми вступимо як країна-регіональний лідер… Як країна, яка вже суттєво посилила східний фланг Альянсу… Як країна, яка захистила від російської навали не лише себе, а й всю європейську цивілізацію», - також підкреслив Глава держави.

«Можливо, комусь така мета видається надто амбітною, нереалістичною. Держава ще надто слабка. Так само, як і економіка, яка лише відновила своє зростання після затяжної кризи, пов’язаної із війною. І кількість бідних людей тому все ще надто велика…», - водночас зауважив Петро Порошенко.

«Розумію, що не всі готові повірити в реалістичність заявленої мною стратегії. Що нібито невже нас одразу ж приймуть до НАТО, невже нас приймуть до Євросоюзу? Невже ми будемо великою країною та регіональним лідером? Чи справді станемо найкращими в цілих секторах економіки? Чи доживемо до високих зарплат, а тим більше гідних пенсій?», - додав він.

«Друзі, а хіба ми не досягали неймовірного протягом п’яти попередніх років, коли ми з вами рятували країну від розчленування, економіку від колапсу тоді, коли здавалося, що він вже є невідворотнім, від війни людей?», - запитав Президент.

«Багато хто не вірив в чотирнадцятому році, що ми, зненацька заскочені російською агресією, збережемося як незалежна держава. А ми, ми з вами, зберегли країну, зберегли нашу незалежність і заклали міцний фундамент для потужної європейської держави», - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави вислови думку, що задля подальшого економічного зростання країни та підвищення добробуту людей Уряд має продовжувати реформи. «Гроші ходять за людьми» - це принцип не лише децентралізації, але й освітньої реформи, змін в системі охорони здоров’я і будь-якої іншої реформи. Люди – це головне. Саме таку візію я пропоную нашому Уряду, який, згідно з Конституцією розвиває соціально-економічну політику і я впевнений в тому, що Уряд здатний реалізувати зазначену позицію. І впевнений і в парламентських перспективах нашої команди і новий Уряд, який буде сформовано новою Радою, буде проводити саме цю відповідальну проукраїнську, європейську лінію», - сказав Петро Порошенко.

«І, врешті-решт, ця стратегія значною мірою наблизить нас до соціальних критеріїв членства в Європейському Союзі», - резюмував Президент.

 

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
УВАГА! Конкурс на здобуття Українсько-єврейської літературної Премії «Зустріч-2024»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk