• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Україна потребує повітряного щита й надійних гарантій безпеки – Андрій Єрмак на зустрічі Комісії Україна – НАТО

Надійна та ефективна система протиповітряної та протиракетної оборони України в майбутньому може бути інтегрована із системами НАТО та Європи. Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час зустрічі Комісії Україна – НАТО, що відбулася у форматі відеоконференції.

Він нагадав, що наприкінці вересня Президент Володимир Зеленський разом зі спікером українського парламенту та Прем’єр-міністром подали офіційну заявку на членство України в НАТО. Ця заявка означає, що наша країна раз і назавжди відхилила варіант нейтральності чи позаблокового статусу. Це також є вимогою українського суспільства, адже близько 90% українців підтримують вступ до Альянсу.

«Ми віримо, що скоро Україна буде готова почати процес вступу, пропустивши ПДЧ у плані відповідності стандартам Альянсу та рівню взаємосумісності. Ми віримо, що Україна як унікальний партнер Альянсу в дуже особливій безпековій ситуації матиме свій розумний шлях до членства в НАТО», – зазначив Андрій Єрмак.

Водночас керівник Офісу Президента зауважив, що вступ України до Альянсу вимагає консенсусу всіх держав-членів. І поки наша країна проходить цей шлях, їй потрібні консолідовані зусилля партнерів щодо створення ефективних безпекових гарантій.

«Україна презентувала концепт Київського безпекового договору з нашими пропозиціями щодо безпекових гарантій. Наші пропозиції спрямовані на мобілізацію необхідних політичних, фінансових, військових та дипломатичних ресурсів для самозахисту України. Ці гарантії мають захистити суверенітет і територіальну цілісність України та унеможливити нову агресію в майбутньому», – наголосив керівник Офісу Президента.

За його словами, робочий принцип гарантій простий: безпека України залежить насамперед від її здатності захистити себе. А ефективний захист нашої держави залежить від внесків її союзників.

«Київський безпековий договір передбачає, що це має бути спільний документ щодо стратегічного партнерства між Україною та державами-гарантами. Ці зобов’язання мають бути надійними, оскільки ми не можемо погодитися на новий перелік незобов’язувальних запевнень на кшталт сумнозвісного Будапештського меморандуму», – пояснив Андрій Єрмак.

Як наголосив керівник Офісу Президента, важливим компонентом таких гарантій є безпека неба й ефективна протиповітряна оборона.

Крім того, він акцентував на важливості створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, скоєного керівництвом Росії.

«Ми вдячні Парламентській асамблеї НАТО за підтримку створення спеціального трибуналу. Ми закликаємо наших партнерів, зокрема Альянс і його членів, взяти участь у консультаціях щодо міжнародного договору, його створення. Україна підготувала відповідні проекти документів, які могли б стати основою для подальшої роботи зі створення спеціального трибуналу», – повідомив Андрій Єрмак.

Він нагадав, що запропонована Президентом України Володимиром Зеленським формула миру містить такі десять пунктів:

1. Радіаційна та ядерна безпека.

2. Продовольча безпека.

3. Енергетична безпека.

4. Звільнення всіх полонених і депортованих.

5. Відновлення територіальної цілісності України.

6. Виведення російських військ і зупинення бойових дій.

7. Правосуддя.

8. Терміновий захист довкілля від екоциду.

9. Недопущення ескалації.

10. Підтвердження кінця війни.

«Ми не знаємо, які об’єкти зазнають ударів наступного разу. Але ми знаємо, що Україна потребує повітряного щита. Ми знаємо, що Україна потребує надійних гарантій безпеки», – резюмував керівник Офісу Глави держави.

 

 

Офіційне інтерет-представництво 

Image

Анонси

10-11 грудня – харківський Театр «057» представляє музично-пластичну виставу «CODE_UA».
2-4 грудня 2022 – Сковорода 300: на базі політехніки відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція з нагоди ювілею філософа
03.12.2022 –У День народження Григорія Сковороди Аспен Інститут Київ запрошує на стрім за участі провідних дослідників ідей філософа
28.11.2022 – прем‘єра фільму «Паїсій Величковський. Добротолюбіє. Наближення до суті».
22.11.2022 – виставка літографій українських художників "Григорій Сковорода: слово і мистецтво"
21.11.2022 - церемонія відзначення учнів, студентів і молодих учених Полтавщини
Як дізнатись про видачу продовольчих наборів?
28.10.2022 - прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби з інсультом
Про проведення архітектурного бліц-конкурсу на спорудження в м.Полтава пам’ятного знаку (малої архітектурної форми, декоративної скульптури) на вшанування видатного українського генія Григорія Сковороди
07.09.2022 – «Шлях нафтовика в Україні: безмежні статки чи обмежені ресурси» – у Полтаві відбудеться чергова зустріч клубу «Наука єднання» для підлітків
16.09.2022 – відбудеться тренінг «Медіаманіпуляції як зброя в інформаційній війні: впізнаємо та протидіємо»
20.08.2022 – відбудеться захід «Янголи м. Марії» (Маріуполь)
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk