«Шлях нафтовика в Україні: безмежні статки чи обмежені ресурси» – у Полтаві відбудеться чергова зустріч клубу «Наука єднання» для підлітків

Надрукувати

У серпні в Полтаві почав діяти інтеграційний клуб підтримки «Наука єднання». Проєкт у місті реалізовує громадська організація STEM is FEM за підтримки програми «Єднання заради дії». Авдиторія проєкту – підлітки 14-18 років, серед них як місцева молодь, так і переселенці, для яких місто стало новим або ж тимчасовим домом.

Учасники мають змогу спілкуватися з представниками різних професій, отримати психологічну підтримку, познайомитися з однолітками, а також завести перші професійні знайомства.

Чергова зустріч відбудеться 7 вересня у конференц-залі готелю Рейкарц Галерея (вул. Європейська 7) з 17:00 до 19:30. Вона буде присвячена темі «Шлях нафтовика в Україні: безмежні статки чи обмежені ресурси». У рамках лекції Тетяна Озарчук, головна економістка ТОВ «Астроінвест-Енерджі», розкаже про особливості та виклики нафтової галузі в Україні. Після цього учасники можуть відвідати клуб психологічної підтримки. Вхід безкоштовний за умови попередньої попередньої реєстрації.

На думку організаторів, створення клубів підтримки надасть можливість підліткам краще соціалізуватися та отримати психологічну підтримку в умовах невизначеності війни. Крім того, нова інформація і цікаве спілкування із однолітками та цікавими спікерами сприятливо вплине на загальний стан підлітків, що вимушено опинилися далеко від дому.

Довідково: до 24 лютого проєкт STEM is FEM, ініційований IT-підприємцем та засновником технологічної компанії Roosh Сергієм Токарєвим був освітнім проєктом з популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат-підлітків. З початком повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну, діяльність проєкту було розширено.

Організатори проводять інтеграційні офлайн-зустрічі раз на два тижні у шістьох містах України: у Львові, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці за умови попередньої реєстрацією:

https://forms.gle/iawm3KicVQpoFzySA

За анонсами зустрічей можна слідкувати на сторінках STEM is FEM у соцмережах: Facebook та Instagram.