• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Психологи зі структур МВС України почали навчання в ізраїльських фахівців з допомоги в кризових ситуаціях, організоване за сприяння першої леді

30 психологів зі структур Міністерства внутрішніх справ почали курс навчання основ самодопомоги та допомоги ближньому в кризових ситуаціях, який проводять фахівці ізраїльської організації Israel Trauma Coalition. Навчання було організовано у розвиток домовленостей першої леді України Олени Зеленської та першої леді Ізраїлю Міхаль Герцог та в межах роботи над створенням і впровадженням Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Психологи, які проходять курс, працюють у підрозділах системи МВС України: Національній поліції, Національній гвардії, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Державній прикордонній службі та закладах вищої освіти. У майбутньому вони масштабуватимуть здобуті знання, проводячи тренінги для широкого кола своїх колег. Фахівці представляють різні регіони України, що дасть змогу забезпечити розгалужену систему навчання. Зокрема, курс проходять 13 психологів із Києва, по чотири зі Львова та Харкова, три з Одеси, по два з Дніпра, Хмельницького та Черкас.

Олена Зеленська наголосила на важливості та актуальності такого навчання в умовах воєнного часу.

«Опанування навичок самодопомоги та допомоги людині, яка переживає сильну стресову подію, сьогодні є надважливим для всіх, хто працює на першій лінії контакту. Вивчення курсу від Israel Trauma Coalition із подальшим поширенням цих знань і практик сприятиме зміцненню психологічної стійкості працівників системи МВС, формуванню в них здатності ефективно справлятися зі стресом. І, звісно, допомагатиме їм надавати якісну допомогу людям у кризових ситуаціях. Наприклад, психологи ДСНС одними з перших прибувають на місця страшних трагедій, працюють з людьми, які щойно пережили неймовірно жахливу подію, з тими, хто втратив близьких або кого щойно витягли з-під завалів. Звісно, тут потрібні особливі навички, і досвід ізраїльських фахівців допоможе нашим психологам підвищити свою кваліфікацію в цьому напрямку», – зазначила перша леді.

Заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко наголосила, що саме Ізраїль має досвід і знання, які сьогодні потрібні нашій країні.

«Досвід ізраїльських колег нині критично необхідний Україні, адже наші люди переживають ті травматичні події, з якими Ізраїль уже навчився справлятися професійно. Відновлювати людський капітал важливо вже зараз, адже саме він стане нашим фундаментом на етапі повоєнної відбудови країни», – наголосила заступниця міністра.

Довідка. Israel Trauma Coalition розвиває діяльність у партнерстві з понад 40 ізраїльськими організаціями зі сфери психічного здоров’я, залучаючи колективні знання, досвід та експертизу. З початку широкомасштабного російського вторгнення Israel Trauma Coalition провела тренінги для близько 2500 українських фахівців, зокрема психологів, психіатрів і соціальних працівників.

Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива першої леді України Олени Зеленської, яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів. Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та іноземними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

Офіційне інтернет-представництво

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk