• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

1 вересня на Полтавщині запрацюють лише ті школи, де є укриття, у решті закладів будуть онлайн заняття та змішана форма навчання

9 серпня відбулися загальні збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядуванння. Однією з головних тем обговорення стало питання про підготовку роботи закладів освіти в умовах воєнного стану. Т.в.о. директора Департаменту освіти і науки ПОВА Галина Власюк розповіла, що вже зроблено до початку нового 2022/2023 навчального року.

«Цей рік буде особливим та змішаним за формами навчання школярів, студентів, а також виховання дошкільнят. Наш пріоритет сьогодні – безпека! Тому нині в школах готуються до використання захисні споруди, евакуаційні шляхи, здійснюються заходи підготовки до опалювального періоду, забезпечення протипожежними системами та засобами», – розповіла Галина Власюк.

В області налічується 2538 учнів з числа внутрішньо переміщених осіб. До 1-х класів зараховано 11,6 тис. першокласників, з них 513 дітей ВПО. За межі України станом виїхали 13421 учень та 328 педпрацівників.

Спільно з представниками територіальних підрозділів ДСНС організована робота щодо обстеження будівель закладів освіти з метою встановлення можливості їх використання для укриття. Уже обстежено 623 заклади освіти області. Із них 228 можуть бути допущені до очної форми навчання, що складає 18% від загальної кількості.

Обласною військової адміністрацією ініційовано проведення об’їзду шкіл з метою огляду стану укриттів. Наразі оглянуті заклади ЗСО 17 громад області. Активно ведуться роботи в Мартинівській, Нехворощанській, Лубенській, Гоголівській і Великобагачанській громадах.

Найбільше шкіл мають облаштовані укриття у:

  • Глобинській і Горішньоплавнівській громадах Кременчуцького району;
  • Лубенській, Оржицькій, Хорольській та Чорнухинській громадах Лубенського району;
  • Великобудищанській, Миргородській, Гадяцькій, Гоголівській, Заводській, Ломишнянській, Лютенській, Петрвсько-Роменській, Сергіїській, Шишацькій Миргородського району;
  • Диканській, Полтавській, Чутівській, Зіньківській, Кобеляцькій, Нехворощанській, Решетилівській, Скороходівській громадах Полтавського району.

Триває робота по освоєнню виділених коштів на приведення укриттів до вимог нормативів. Крім того в територіальних громадах області оснащуються школи генераторами, на що з обласного бюджету виділені кошти в сумі 20 млн. грн.

Опитування батьків в області показало, що переважна більшість (65,5%) висловлюються за онлайн навчання, 30,8% –за офлайн, 3,7 % батьків – не визначились або підтримують змішану форму навчання.

«Тому формат навчання з 1 вересня буде різний: в офлайн-режимі працюватимуть лише ті навчальні заклади, в яких є належно обладнані укриття; школи які не матимуть укриттів, будуть надавати освіту в онлайн-форматі або практикувати змішану форму. Змішана форма поєднує очний і дистанційний режими. Таке поєднання підходить для різних занять, наприклад, практичні та лабораторні заняття – в очному режимі, лекційні – дистанційно», – розповіла Галина Власюк.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk