• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Ініційована Президентом платформа UNITED24 за три місяці зібрала понад 6 млрд грн

До ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським фандрейзингової платформи UNITED24 за три місяці роботи долучилися люди зі 110 країн світу, а загальна сума благодійних внесків перетнула позначку 6 млрд грн.

У липні до UNITED24 як амбасадори приєднались американський актор, багаторазовий номінант на премію «Золотий глобус» Лієв Шрайбер, один із найвідоміших музичних гуртів світу Imagine Dragons та креативний директор легендарного дому моди Balenciaga Демна.

Завдяки роботі платформи на фронт відправлено професійні військові безпілотники. Це перші закупівлі в межах проекту «Армія дронів». Було придбано 78 мультикоптерів Matrice, 20 дронів FlyEye 3.0 та два комплекси Warmate із 40 дронами-камікадзе.

За кошти, зібрані через UNITED24, вперше придбали гелікоптер МІ-2АМ-1, який використовують переважно для евакуації поранених із поля бою. Він здатний перевозити двох важкопоранених і трьох лікарів або вантажі вагою до 1200 кг на відстань до 600 км і зі швидкістю до 200 км/год.

Крім того, збір, який запустила дружина Президента Олена Зеленська в межах Саміту перших леді та джентльменів, дасть змогу закупити понад 50 автомобілів швидкої допомоги. 24 реанімобілі найвищого класу вже придбані та прямують до України.

Глава держави подякував усім, хто долучається до платформи UNITED24.

«Не припиняйте підтримувати Україну. Для нас важливий кожен внесок», – закликав Володимир Зеленський.

За третій місяць роботи платформи Міністерство охорони здоров’я придбало 12 рентгенівських установок із С-арками експертного класу, дев’ять рентген-прозорих операційних столів і 83 наркозно-дихальні апарати.

Українські лікарі також отримають апарати ШВЛ для дитячих лікарень. Кошти на них були зібрані в межах доброчинних матчів першої ракетки світу Іги Свьонтек (Польща): 191 тис. дол. США від продажу квитків і ще 100 тис. дол. передала родина Джонсонів від New York Jets Foundation. Для цього до Кракова особисто завітали спадкоємці фармацевтичної компанії Johnson & Johnson Брік та Джек Джонсони.

Крім того, внесок на допомогу українським медикам зробив Qatar Fund For Development – 5 млн дол. США використали на закупівлю реанімобілів та наркозно-дихальних апаратів для проведення інгаляційної анестезії при хірургічних втручаннях у медзакладах.

 

Офіційне інтернет-представництво

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk