• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

В умовах війни медіаграмотність повинна стати необхідним і обов’язковим елементом повсякденного життя

Розвиток медіаграмотності серед українців є одним зі стратегічно важливих завдань, над яким працює Міністерство культури та інформаційної політики України разом з іншими державними інституціями, громадськими організаціями та партнерами.

Під час міжнародної експертної конференції «Медіаграмотність у час війни: нові виклики та трансформації», Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко наголосив, що медіаграмотність має стати базовою навичкою українців в умовах повномасштабної війни з росією.

«Війна показала, що, якби у нас медіаграмотність розвивалася тими темпами, якими ми всі хочемо, набагато менше часу довелося б витрачати на спростування фейків та маніпуляцій. Я радий, що під час війни ми повертаємося до цієї теми. Багато сьогодні робить наш проект «Фільтр» у співпраці з нашими колегами з різних НДО. Я думаю, що саме ця війна наголошує на тому, наскільки важливим є необхідність обміну досвідом для того, щоб медіаграмотність стала необхідним і обов’язковим елементом нашого повсякденного життя. Не тільки в школах і університетах, але і для дорослого покоління», – зазначив Олександр Ткаченко.

За словами заступника Міністра культури та інформаційної політики Тараса Шевченка, МКІП визначило медіаграмотність як пріоритетний напрямок з початком каденції Олександра Ткаченка у 2020 році. За цей час були реалізовані такі ініціативи як Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» та Центр стратегічної комунікації та безпеки, які нині виконують важливі функції на інформаційному фронті.

«Головне питання – інтеграція медіаграмотності в систему національної безпеки. Можливо, під час війни більший акцент йде на безпосередні задачі тут і зараз, і трошки менше на стратегічні напрямки, які стосуються довгострокових проєктів. Медіаграмотність є працюючою історією, коли вона довгострокова», – додав Тарас Шевченко.

 

Урядовий портал

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk