Денис Шмигаль назвав три пріоритети щодо санкційного тиску на росію

Надрукувати

Забути про «business-as-usual» із росією закликав Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час безпекового діалогу на полях Міжнародної конференції з питань відновлення України, яка проходить в Лугано, Швейцарія. У заході також взяли участь Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс, керівники урядів, представники міжнародних організацій.

Невідомий об'єкт«Цивілізований світ має забути про «business-as-usual» із росією. Безпека європейського континенту неподільно пов’язана з Україною. Історія сучасної Європи сьогодні пишеться в Україні», — зазначив Глава українського Уряду. 

Денис Шмигаль назвав три пріоритети, на яких Україна пропонує партнерам зосередитися у питанні санкційного тиску на російську федерацію.

Це цілеспрямованість галузевих санкцій щодо енергетики, фінансів і торгівлі, введення чергових персональних санкцій проти олігархів, вищих державних службовців та керівників державних підприємств, а також закриття лазівок для обходу росією обмежень.

«Надзвичайно актуальним питанням залишається конфіскація заморожених російських активів для передачі на відновлення України. Розраховуємо на ухвалення партнерами відповідних змін до законодавства», — підкреслив Прем'єр-міністр.

 

Урядовий портал