• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Денис Шмигаль назвав три пріоритети щодо санкційного тиску на росію

Забути про «business-as-usual» із росією закликав Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час безпекового діалогу на полях Міжнародної конференції з питань відновлення України, яка проходить в Лугано, Швейцарія. У заході також взяли участь Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс, керівники урядів, представники міжнародних організацій.

Невідомий об'єкт«Цивілізований світ має забути про «business-as-usual» із росією. Безпека європейського континенту неподільно пов’язана з Україною. Історія сучасної Європи сьогодні пишеться в Україні», — зазначив Глава українського Уряду. 

Денис Шмигаль назвав три пріоритети, на яких Україна пропонує партнерам зосередитися у питанні санкційного тиску на російську федерацію.

Це цілеспрямованість галузевих санкцій щодо енергетики, фінансів і торгівлі, введення чергових персональних санкцій проти олігархів, вищих державних службовців та керівників державних підприємств, а також закриття лазівок для обходу росією обмежень.

«Надзвичайно актуальним питанням залишається конфіскація заморожених російських активів для передачі на відновлення України. Розраховуємо на ухвалення партнерами відповідних змін до законодавства», — підкреслив Прем'єр-міністр.

 

Урядовий портал

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk