• +380 (05322) 56-17-18
 • info@adm-pl.gov.ua
 • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Департамент соціального захисту населення інформує: В області проведено нарахування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за червень 2022 року

 

Департаментом соціального захисту населення облвійськадміністрації скоординовано роботу рай(міськ) управлінь соціального захисту населення області щодо своєчасного проведення розрахунку розмірів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за червень поточного року.

Всього у червні 2022 року житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг розраховано 90,6 тис. сімей.

Про це повідомила Директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко.

Нарахування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг проведено на загальну суму 29,5 млн грн. та подано заявку про потребу в коштах на виплату до Міністерства соціальної політики України.

Виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг буде проведена у липні 2022 року, після надходження коштів в область у спосіб, зазначений одержувачами:

 • на рахунки одержувачів, відкриті в установах уповноважених банків;
 • через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за місцем проживання одержувача.

Для зручності населення у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua/ знаходиться Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій, за даними якого громадяни можуть перевірити інформацію про призначення субсидії.

За допомогою реєстру можливо дізнатись чи призначили сім’ї житлову субсидію, термін, на який призначено субсидію, розмір призначеної субсидії, спосіб виплати та назву управління соціального захисту населення, в якому зберігається особова справа отримувача субсидії.

Нагадуємо, що згідно законодавства розмір житлових субсидій визначається як різниця між вартістю житлово-комунальних послуг у межах соціальних нормативів користування послугами та розміром обов’язкового відсотка платежу сім’ї, який визначається для кожної сім’ї індивідуально в залежності від її складу та отриманих доходів.

Рекомендуємо сім’ям, які з об’єктивних причин не в змозі самостійно сплачувати за комунальні послуги, та їх витрати на комунальні платежі перевищують 15% родинного бюджету, звернутись за отриманням житлової субсидії.

Документи на призначення житлової субсидії можна подати до уповноважених осіб територіальних громад, Центрів надання адміністративних послуг, а в містах обласного значення – до управлінь соціального захисту населення або направити поштою.  Крім того, є можливість подання документів через онлайн сервісом через Портал Дія https://diia.gov.ua/services/zvernennya-na-priznachennya-zhitlovih-subsidij-v-elektronnij-formi

Звертаємо увагу, що внутрішньо переміщені особи мають можливість оформлення субсидії за фактичним місцем проживання (наявність договору оренди не є обов’язковим).

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk