• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Російські війська вже зруйнували та пошкодили 100 спортивних об'єктів на території України

Російські війська вже зруйнували та пошкодили 100 спортивних об'єктів на території України. Сума збитків сягає орієнтовно 130-140 млн доларів. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Зокрема, 16 знищено повністю або частково, 84 — мають пошкодження різного ступеню. Найбільше об’єктів (44) зруйновано на Донбасі, який російські окупаційні війська прийшли «визволяти».

«Ворог знищує цивільну інфраструктуру, якою є й спортивна, цілеспрямовано і цинічно. Так він намагається зламати нашу економіку, зламати нас самих — залякати і зневірити. Але не нічого в них не вийде. Спорт в України був, є і буде завжди», — написав Вадим Гутцайт.

Він наголосив, що за дорученням Президента Володимира Зеленського спільно з командами Офісу Президента України і Уряду Мінмолодьспорту продовжить будувати сучасні спортивні бази світового рівня, як це було в минулі роки. В 2020-2021 роках в Україні побудовано та реконструйовано 171 об’єкт: 7 басейнів, 42 стадіони, 80 спортивних майданчиків, 40 спорткомплексів, 2 льодові арени.

У рамках проекту Президента України Володимира Зеленського «Активні парки — локації здорової України» вже створено 691 локацію. В різних областях з’явилося 14 «спортивних магнітів» з 25-ти передбачених однойменною програмою Президента України.

Щоби відбудувати зруйновані і пошкоджені війною спортивні об’єкти, Мінмолодьспорту в рамках ініціативи Президента України UNITED 24 вже відкрило спецрахунок в НБУ для збору пожертв.

«Відновимо все і зробимо ще кращим. Нам в цьому допоможе весь світ. А росія за свої злочини на десятиліття буде ізольована і законсервована в середньовіччі», — наголосив Вадим Гутцайт.

Урядовий портал. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk