• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Освітній процес у школах, закладах профтехосвіти та вишах має початися з 1 вересня, – Дмитро Лунін

Навчальний рік на Полтавщині планують розпочати з 1 вересня в режимі офлайн. Він триватиме до 30 червня 2023 року, як зокрема зазначено в постанові уряду.

Як повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін,   мережа шкіл в області налічує 533 заклади. Це близько 140 тисяч учнів. З них 503 комунальної форми власності, 21 обласного підпорядкування, 7 приватних. Діє 91 опорна школа та 72 філії. Нині подано заяв для зарахування у перші класи 10 700 дітей. І це ще не остаточна кількість.

«Основний аспект – безпека дітей та вчителів. Це укриття в закладі освіти або близько до нього, розраховані по кількості на всіх учасників навчального процесу. Якісна система оповіщення, позначені шляхи евакуації. Тренування щодо порядку дій у разі повітряної тривоги. Якщо надійде сповіщення про небезпеку, то урок буде перерваний і за можливості продовжений в укритті до його завершення», – сказав Дмитро Лунін.

Нині із шкіл області закордон виїхало 15 753 учні та 412 педпрацвіників.

«Діти, які знаходяться за кордоном й виявлять бажання продовжувати навчання в свої освітніх закладах, зможуть навчатися дистанційно. Як організувати процес навчання – визначають органи місцевого самоврядування, Департамент або управління освіти на місцях. Наше завдання – зробити по максимуму, щоб діти на Полтавщині навчалися офлайн», – сказав Дмитро Лунін.  

Дмитро Лунін зауважив, що всі педагогічні працівники, які знаходяться за кордоном до 1 вересня повинні повернутися до навчальних закладів та розпочати навчальний процес. В іншому випадку їхні робочі місця не будуть збережені.

Щодо ПТУ, то місцеві органи управління освітою за можливості забезпечать початок навчального року в таких закладах також із 1 вересня.

В університетах, як рекомендовано урядом, навчальний процес може стартувати з 15 серпня за винятком перших курсів. Варіанти формату навчання: традиційний або змішаний (очно-дистанційний).

Крім того на Полтавщині нині  працює 275 закладів  дошкільної освіти.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk