• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Департамент соціального захисту населення інформує: виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 (зі змінами) внутрішньо переміщеним особам передбачено надання допомоги на проживання.

У розмірі:

   • для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень на місяць;

   • для інших осіб – 2000 гривень на місяць.

На сьогоднішній день допомога на проживання надається внутрішньо переміщеним особам:

   - які перемістилися з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій;

   - які перемістилися з території територіальних громад, що перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);

   - у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження і які подали до 20 травня 2022 року заявку на відшкодування відповідних втрат, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг або за умови подання документального підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій.

Внутрішньо переміщеним особам, які повернулися на постійне місце проживання, але мають зруйноване житло, виплата допомоги на проживання не припиняється.

Важливо! Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України № 75 від 25.04.2022, (зі змінами).

Перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується. Наказом Мінреінтеграції від 22.06.2022 №132 затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам будуть здійснюватися виплати.

Переглянути актуальну інформацію щодо статусу громад також можна на цифровій мапі за посиланням https://map.edopomoga.gov.ua/

Органами соціального захисту населення області забезпечено призначення допомоги на проживання з березня 2022 року 147,7 тис. сімей внутрішньо переміщених осіб (з урахуванням дітей), на загальну суму 1,5 млрд грн. У червні 2022 року допомогу на проживання призначено 122,7 тис. сімей на загальну суму 514,7 млн грн.

Фінансування та виплата допомоги проводиться безпосередньо на рівні Мінсоцполітики.

Одночасно повідомляємо, що у зв’язку з технічними помилками, допущеними заявниками при поданні заяв через Портал Дія, частина звернень доопрацьовуються органами соціального захисту населення, Міністерством цифрової трансформації та Міністерством соціальної політики України.

Органи соціального захисту населення області продовжують роботу з призначення допомоги. Дане питання перебуває на постійному контролі в Департаменті соціального захисту населення.   

 

Департамент  соціального захисту населення 

 
Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk