• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Денис Монастирський: Удар по ТЦ – це удар по безпеці, якої українці прагнуть для себе і своїх дітей

Удар по ТЦ – це удар по безпеці, якої українці прагнуть для себе і своїх дітей. На цьому Міністр внутрішніх справ наголосив сьогодні, 28 червня, після повернення з міста Кременчука, де координував роботу з ліквідації наслідків влучання ракети ХА-22 у торговельний центр.

Невідомий об'єкт«Влучання в торговельний центр у час пік спричинило найбільші втрати в центральній і західній частині України. За аналізом поліції в ТЦ і на прилеглій території було понад 2 тисячі осіб», – зазначив Денис Монастирський.

За його словами, наразі знайдено 18 тіл загиблих і сім фрагментів; 21 особа вважається пропалою безвісті. У лікарні перебувають 24 поранених, один з поранених вчора помер. Серед постраждалих 1 дитина з серйозною травмою, що знаходиться під наглядом лікарів.

Загалом до лікарів звернулися 59 осіб з мінно-вибуховими травмами, зокрема струсом мозку. Однак ця кількість може збільшитися, адже деякі відвідувачі і працівники ТЦ та співробітники заводу, який знаходиться поряд, сьогодні відчули погіршення. З родичами загиблих і зниклих працюють психологи ДСНС і Нацполіції.

Також під час брифінгу було повідомлено, що до кінця сьогоднішньої доби, максимум до завтрашнього ранку, має завершитися розбір завалів ТЦ і буде зрозуміла кількість загиблих. Наразі проведено розбір близько 80% будівлі.

«Сьогодні перші шпальти світових ЗМІ присвячені цьому злочину проти людяності, свідомо вчиненому російськими військовими. Тим часом російські псевдо ЗМІ поширюють абсолютно брехливі повідомлення про вибухи якихось складів, або випробовування наших ракет. Спільно з журналістами, які працювали на місці, ми обійшли всю територію ТЦ і територію сусіднього заводу, де виготовляють будівельні суміші і техніку для будівництва. Нічого військового там немає і не було», – наголосив Денис Монастирський.

На його думку, метою удару було масове враження мирних людей, що підтверджують і вчорашні обстріли одного з районів Харкова, де, за інформацією на сьогодні, 9 загиблих, 32 поранених, серед яких п’ятеро дітей різного віку.

«На мою думку, цей обстріл – свідчення безсилля російської влади, яка не здатна втілити свої військові плани. Тому росіяни почали бити по мирних об’єктах. Я виключаю, що це була помилка. Метою було залякати наше цивільне населення, яке почало повертатися до мирного життя. І це удар по безпеці, яку ми хочемо відчувати завтра і сьогодні для себе і своїх дітей», – переконаний Денис Монастирський.

Урядовий Портал.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk