Спортсмен з Полтавщини завоював «бронзу» на міжнародному боксерському турнірі «Кубок Акрополя»

Надрукувати

Спортсмен з Полтавщини Кирило Таран завоював бронзову медаль на міжнародному боксерському турнірі «Кубок Акрополя». Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.Невідомий об'єкт

«Вітаю нашого земляка Кирила Тарана з «бронзою» на міжнародному боксерському турнірі «Кубок Акрополіса – 2022» (до 71 кг). Змагання проходили в Афінах. Бажаю подальших перемог! Слава Україні», - зазначив очільник ПОВА.

Довідково, на змаганнях, що тривали з 16 по 20 червня українські боксери створили справжню сенсацію, завоювавши перше загальнокомандне місце! Молода команда, очолювана головним тренером збірної України серед чоловіків Леонідом Лоївським здобула 4 золоті та 1 бронзову нагороди.