Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Дорогі панове солдати, сержанти, прапорщики й офіцери, що проходять службу за контрактом та у військовому резерві Полтавського гарнізону, учасники АТО/ООС, ветерани Збройних Сил України

Двадцять сім років новітньої історії українського війська – це тернистий шлях від становлення, спроб знищення до вагомих досягнень, міжнародного та всенародного визнання.

П’ятий рік Збройні Сили України перебувають в авангарді боротьби українського народу проти російської збройної агресії. Саме завдяки мужності та героїзму наших воїнів на фронті створено належні умови для відновлення територіальної цілісності та здійснення комплексу реформ з модернізації країни.

Як начальник Полтавського гарнізону та військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату я можу з впевненістю зазначити, що за останні роки змінилися підходи, структура та ставлення до Збройних Сил України. Від теорії до практики ми перейшли в питаннях територіальної оборони, сформувавши на теренах області й поетапно готуючи бригаду територіальної оборони. Тільки за цей рік підготували понад 1 тисячу резервістів оперативного резерву першої черги, які пройшли навчальні збори у складі бойових бригад Збройних Сил України.

В області здійснюється у плановому порядку призов на строкову військову службу, відновлений також призов офіцерів запасу, який проводиться щоквартально. Запроваджено та активно втілюється в життя новий вид служби – служба у військовому резерві, який дозволяє будувати одночасно військову і цивільну кар’єру.

З нагоди свята висловлюю щиру вдячність всьому особовому складу Полтавського гарнізону та військових комісаріатів області за сумлінне виконання службового обов’язку, вірність Військовій присязі та високу громадянську позицію. В цей урочистий день бажаю всім військовослужбовцям, ветеранам, учасникам АТО/ООС та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та вдачі на шляху реалізації усіх планів і задумів!

Не можу також не згадати вірних друзів і помічників Збройних Сил України – наших рідних волонтерів та небайдужих громадян. Саме Ви були тією опорою та надією, починаючи з 2014 року. І донині Ви підтримуєте і надихаєте нас із честю й совістю виконувати свій обов’язок із захисту держави. Зі святом Вас – Міжнародним днем волонтера. Бажаю Вам здоров'я і родинного затишку.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

З повагою начальник Полтавського гарнізону

полковник Дмитро ГУБСЬКИЙ

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk