Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

У Нехворощанській ОТГ обговорили перспективи розвитку громади на 2019-2021 роки

У Нехворощанській ОТГ відбулося перше (установче) засідання Ради регіонального розвитку. Його учасники обговорили перспективи розвитку громади на 2019-2021 роки.

На початку засідання сільський голова Юрій Мовчан розповів, що він 12 листопада відвідав засідання Ради регіонального розвитку за участю Президента України, на якій було дано доручення щодо розробки Перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки.

– Рада регіонального розвитку – це нагода провести аналіз ефективності кожного керівника і зробити зріз стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної території, – наголосив Юрій Мовчан.

Розуміючи важливість планування своєї подальшої діяльності, учасники зібрання поставили перед собою важливі стратегічні цілі: енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення, переробка та сортування твердих побутових відходів, ремонт наявної дорожньої інфраструктури, розвиток освіти, медицини та спорту.

Керівникам профільних управлінь і відділів Нехворощанської сільської ради об’єднаної територіальної громади доручили розробити та подати на розгляд Ради регіонального розвитку Перспективний план розвитку Нехворощанської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

За матеріалами, наданими Нехворощанською

об’єднаною територіальною громадою

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk