• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Віктор Стеблянко: «Нині ще немає належного льодового покрову на річках, але люди вже виходять на лід ловити рибу»

Начальник Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко у межах апаратної наради розповів про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на теренах краю упродовж минулого місяця.

– Протягом листопада в області трапилися 339 небезпечних подій, унаслідок яких загинули 34 людини, з них одна дитина. Травмовані або постраждали 152 особи, зокрема, 30 дітей. Врятовано 35 людей, з них дві дитини. На Полтавщині упродовж вказаного періоду виникли 204 пожежі, внаслідок яких 13 осіб загинули і 7 травмовані. Врятувати вдалося 30 людей. Випадки є різні. Зокрема, одна з пожеж виникла через паління в ліжку, – розповів Віктор Стеблянко.

За його словами, пожеж, викликаних масовим випалюванням стерні, цьогоріч на Полтавщині не було.

Упродовж листопада сталося 58 дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких загинули 13 людей, із них один підліток. Останній не мав права сідати за кермо. Він не впорався з керуванням і в результаті загинув.

Віктор Стеблянко розповів і про нещасні випадки з людьми на воді:

– Нині ще немає належного льодового покрову на річках, але люди вже виходять на лід ловити рибу. Вже таких «плавців» ми рятували.

За словами Віктора Стеблянка, в листопаді зафіксували й десять випадків виявлення застарілих боєприпасів. Один із них трапився в Оржицькому районі.

– Виявили 150 одиниць мінометних мін різного калібру часів Другої світової війни. Тоді доволі складну роботу проводили фахівці Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Полтавській області. Нині усі знайдені упродовж листопада боєприпаси знешкоджені, – додав Віктор Стеблянко. – Зафіксовано й два випадки отруєння чадним газом. На щастя, загиблих немає. Крім того, одна людина отруїлася газом під час ремонту свого автомобіля. Також є випадок отруєння дитини неякісною питною водою. Люди почасти споживають колодязну воду й не перевіряють її. Так трапилося і в цій ситуації. Приготували дитячу суміш на колодязній воді. Дитина отруїлася. Нині її виписали з лікарні, стан здоров’я задовільний.

За словами Віктора Стеблянка, зафіксовано й один випадок отруєння грибами.

– Якщо проаналізувати статистику виникнення небезпечних подій і надзвичайних ситуацій в області за п’ять років, то спостерігаємо спад за відповідними показниками, – додав Віктор Стеблянко.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk