• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Ще три ініціативи реалізують в області в межах проекту «Рука допомоги»

Три підприємницькі ініціативи погодили члени комісії з вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги». Учасники проекту подавали на затвердження комісії відповідні бізнес-плани. Два останніх ініційовані внутрішньо переміщеними особами, які нині проживають на Полтавщині, а в межах третього будуть працевлаштовані боєць АТО й малозабезпечена особа.

Підприємці, які нині мешкають у Кременчуці, планують розширити виробництво шкарпеток, придбавши машинку для створення на них візерунків. Підприємець із Зіньківщини подав проект щодо вирощення високоолеїнового соняшнику. В межах ініціативи забезпечить робочими місцями бійця АТО й малозабезпечену особу. Учасниця проекту з Решетилівки планує відкрити міні-ательє комп’ютерної вишивки.

– Нині в області є велика потреба в кадрах. Вперше в історії на 30 відсотків кількість вакансій більша, ніж чисельність безробітних. Звісно, безробітні – це не весь ринок праці. Є потреба повернення до роботи малозабезпечених верств населення, надання сприятливих умов для працевлаштування й розвитку внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО. На Полтавщині працює пілотний проект «Рука допомоги». Бачимо, що він результативний. Такі форми стимулювання громадян до зайнятості мають впроваджуватися в Україні й надалі, – зазначила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

За її словами, на Полтавщині реалізовано майже 30 проектів, ініційованих роботодавцями й уже близько 50 проектів, запропонованих малозабезпеченими та внутрішньо переміщеними особами. У ході пілоту створено майже 100 робочих місць. Є перспективи продовження реалізації відповідної ініціативи на Полтавщині й надалі.

Загалом на впровадження проекту «Рука допомоги» в Україні виділено 20 мільйонів гривень. За словами начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Тетяни Рибчановської, Полтавщина із цієї суми використала 4,5 мільйона гривень.

– Проект дуже цікавий та потрібний. Якщо його не продовжать у межах України наступного року, то можемо запровадити відповідну ініціативу на обласному рівні, – розповів заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Нагадаємо, що пілотний проект «Рука допомоги» впроваджує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку. Працює ініціатива в Полтавській, Харківській і Львівській областях, а з 2018 року і в окремих об’єднаних територіальних громадах Житомирської, Донецької та Чернігівської областей.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
УВАГА! Конкурс на здобуття Українсько-єврейської літературної Премії «Зустріч-2024»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk