• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщину з робочим візитом відвідав радник Міністра юстиції України

Сьогодні у Полтаві з робочим візитом перебував радник Міністра юстиції України, народний депутат України Ігор Алєксєєв.  Цього дня  відбулося підписання меморандумів щодо створення незалежних провайдерів, надання безоплатної правової  допомоги в об’єднаних територіальних громадах між Міністерством юстиції України, ГТУЮ у Полтавській області, Регіональним  центром з надання БПД у Полтавській області та головами ОТГ.

Зокрема, Ігор Алєксєєв  побував у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де для студентів юридичних вишів влаштували  майстер-клас  «Професія юриста в сучасних реаліях».

Про особливості роботи юристів у різних галузях права розповідали представники Міністерства юстиції України, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, прокуратури, поліції, нотаріату, державної виконавчої служби, державні реєстратори та експерти. Радник Міністра зустрівся з колективом Полтавського комбінату хлібопродуктів та обговорили ситуацію щодо виплати заборгованості із заробітної плати.

Також радник Міністра юстиції України Ігор Алєксєєв взяв участь у прес-конференції разом із начальником  Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченко та заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Віталієм Конозом для представників ЗМІ, на якій обговорили питання про стягнення аліментів та заборгованості з заробітної плати.

 «Один із пріоритетних напрямків органів юстиції – погашення заборгованості по заробітній платі.  З початку року вже стягнуто заборгованості близько 4,2 млн грн, а на виконанні лишається 6,5 млн грн заборгованості по заробітній платі перед трудовим колективом і ми повинні розуміти, що ці борги мають бути невідкладно погашені», - говорить радник Міністра юстиції України Ігор Алєксєєв.

«Станом на листопад 2018 року у відділах ДВС ГТУЮ Полтавської області перебуває на виконанні 23 169 виконавчих документів про стягнення аліментів. З початку року державними виконавцями Полтавської області стягнуто майже 225 млн грн на користь 22 329 дітей. У зв’язку із застосуванням до боржників заходів, передбачених частинами 9 та 12 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження» стягнуто понад 103 млн грн.. По 7 960 виконавчих документах боржники мають заборгованість зі сплати аліментів, яка перевищує суму платежів за 3 місяці, дані про них внесені до #ДошкиГаньби.- повідомляє Віталій Коноз. - Завдяки нововведенням відносно боржників, які мають заборгованість зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за 4 та 6 місяців, державними виконавцями винесено 23 129 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, у праві керувати транспортними засобами, а також користування зброєю та у праві полювання. Протягом 2018 року направлено 587 подань про оголошення розшуку боржника (з них задоволено 441 подання)».

 

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk