• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Соціальний захист сімей загиблих учасників АТО обговорили в облдержадміністрації

У Полтаві відбулося засідання правління ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини».

Члени родин загиблих учасників бойових дій в Афганістані та АТО й представники профільних департаментів разом обговорили питання соціального захисту сімей військовослужбовців.

Як зазначила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко, на Полтавщині реалізується обласна Комплексна програма соціального захисту і соцзабезпечення населення області на 2013-2020 роки. Всі заходи передбачені Програмою, за її словами, виконуються.

«Ми чекаємо від вас пропозицій, щоб надалі цю Програму розширювати та вдосконалювати. На її виконання в поточному році спрямують 30 млн грн. У рамках Програми забезпечується надання додаткових соціальних гарантій, зокрема виплата по 2 тис. грн кожній сім’ї загиблого учасника АТО та ООС. Виплата щомісячної стипендії у розмірі прожиткового мінімуму на кожну дитину віком до 18 років, забезпечення санаторно-курортним оздоровленням членів сімей загиблих ветеранів війни, з-поміж учасників антитерористичної операції та операції об'єднаних сил. Однак пропозицією щодо оздоровлення скористалися лише 60 сімей», - зазначила Людмила Корнієнко.

Однією з основних державних гарантій є забезпечення житлом сімей учасників антитерористичної операції.

« З 2015 року в області виплатили компенсацію 41-й сім’ї загиблих учасників бойових дій на суму 20 млн грн. У поточному році виділено 5,3 млн грн з державного бюджету, що дасть можливість виплатити компенсацію 7-мом сім’ям. З цих сімей тільки одна ще не отримала житло. Черги на отримання житла нині немає», - сказала Людмила Корнієнко.

ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» має осередки в кожному районі.

«У складі нашої організації існує 16 відокремлених підрозділів. Мета – соціальний захист та допомога родинам загиблих учасників АТО та ОО й афганців. Нині нам вдалося реалізувати 100% комунальне забезпечення родин загиблих. У нашій області в одні й із перших в Україні прийняли таке рішення. 50% компенсується державою, 50% фінансується з місцевого бюджету в межах соціальних норм. У більшості районів цю вимогу виконують», - розповів голова громадської організації Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Іван Петренко.

На засіданні правління розглянули й земельні питання та оздоровлення.

 

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk