Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В облдержадміністрації відбулося чергове засідання антирейдерського штабу

Заступник голови облдержадміністрації  Роман Товстий провів засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів. Він поінформував присутніх про те, що загалом ситуація в області стабільна і контрольована, штаб виконує свої функції  й соціальної напруги в регіоні немає.

Всі звернення, які надходять до штабу,  ретельно розглядають, вивчають та перевіряють фахівці.

Члени штабу відреагували на повідомлення  ГО «Кременчуцька правозахисна група» щодо рейдерського захоплення земель та сільськогосподарської продукції на території Великобагачанського району, звернувшись до правоохоронних органів стосовно дотримання законності та всебічного розслідування даної справи.

На засіданні звітували й про результати перевірки щодо права користування  спірною земельною ділянкою на території Халтуринської сільської ради Карлівського району ФГ «М. В. Щедрий лан» та ТОВ «Деметра агро-груп». Представники земельної інспекції при ГУ Держгеокадастру у Полтавській області перевірили законність використання цих земель. Встановили, що учасники АТО з ТОВ «Деметра агро-груп» мають підстави  користуватися даними ділянками . Всі спірні питання надалі  розглядатиме суд.

Члени штабу повідомили, що питання директора ПП «імені Калашника» І.І. Степаненка щодо порушення земельних прав підприємства знято. Є рішення суду, що даними земельними ділянками має право розпоряджатися територіальна громада.

У засіданні взяли участь представники обласного управління  юстиції, правоохоронці, фахівці профільних департаментів. Самі позивачі на засідання не з’явилися.

 

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk