• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

«Кременчуцький міст плануємо добудувати до кінця наступного року», – Олександр Кубраков

У Кременчуці повним ходом тривають роботи з будівництва нового мосту в акваторії Дніпра. Про це Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков розповів на засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України, який відбувся 11 лютого в Харкові. 

«Не дивлячись на всі виклики, ми не змінюємо планів у межах реалізації програми «Велике будівництво», – зауважив Олександр Кубраков. – Зокрема, Кременчуцький міст так само ми плануємо добудувати до кінця наступного року. На об’єкті роботи тривають повним ходом. Із квітня очікуємо початок будівництва пілонів». 

Будівництво мосту в Кременчуці – це наймасштабніший проєкт програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». 

Т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначає, що наразі в акваторії Дніпра на лівому та правому пілонах техніка забиває сталеві труби,  які надалі сформують фундамент пілонів. Висота кожного – близько 115 метрів.

Робітники працюють цілодобово. На будівництві мосту задіяні 239 людей: 127 українських та 112 турецьких фахівців. Всього планується працевлаштувати тисячу робітників. Для роботи використовують найбільший криголам в Україні, який дає змогу працювати на скутому кригою Дніпрі.

«Зведення нового мосту в Кременчуці – серед пріоритетів програми «Велике будівництво». Реалізація цього амбітного й унікального проєкту зрушила з місця саме за підтримки Президента Володимира Зеленського. Це надскладний об’єкт, який вимагає постійної комунікації та координації», – зазначив Дмитро Лунін.

Конструкція мосту складатиметься з північних і південних під’їзних шляхів та безпосередньо вантового мосту. Довжина останнього становитиме 720 м, він матиме 92 вантові канати.

Новий міст із підходами будується паралельно до наявного Крюківського. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 Бориспіль – Маріуполь. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю.

«Сильна Україна – це, в тому числі, й якість нашої інфраструктури. Сьогодні важливо здійснити аналіз модернізації інфраструктури країни в межах програми «Велике будівництво». Важливо все: від планування – до стану готовності й виконання робіт», – підсумував Президент України Володимир Зеленський.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk