• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Кирило Тимошенко: За програмою «Велике будівництво» реконструюють 7 аеропортів. Серед них і полтавське летовище

За програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» реконструюють 7 аеропортів, серед них і полтавське летовище.

Про це під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося в Харкові 11 лютого, повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Загалом за президентською програмою оновлять сім аеропортів: у Вінниці, Житомирі, Кривому Розі, Рівному, Чернівцях, Полтаві та Дніпрі.

За словами Кирила Тимошенка, в 2022 році до Програми «Велике будівництво» ввійдуть 715 об’єктів. Зокрема 5,5 тис. км доріг державного значення, мінімум 1 000 км доріг місцевих, 282 освітні заклади, 68 медичних закладів, 339 спортивних об’єктів, більше 6 000 спортивних майданчиків.

«Цього року ставимо амбітніші плани. На власні очі бачимо, як змінються наші міста, села, селища завдяки програмі Президента України «Велике будівництво». Дякуємо всім, хто бере в цьому активну участь», – сказав Кирило Тимошенко.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk