• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Склали та вручили керівникам закладів 14 протоколів про адміністративне правопорушення та 1 припис щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства – тривають перевірки у Кременчуці

Спеціалісти Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують позапланові та комісійні перевірки пов’язані з попередженням поширення коронавірусної хвороби.

З 04.02.2022р. по 10.02. 2022р. – були здійснені перевірки та розˋяснювальна робота з питань дотримання вимог постанов №17,13,8,10 Головного державного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 32 об`єктах, а саме:

4 – позапланових перевірок (заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами).

Під час позапланових перевірок були виявлені порушення: відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість деззасобів, недостатня кількість ЗІЗ).

28 -комісійних обстежень.

Спільно з представниками органів місцевого самоврядування, департаменту освіти, поліції  проведені  перевірки закладів громадського харчування, торгівлі, закладів освіти.

Під час перевірок були виявлені порушення: відсутній термометр, відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість ЗІЗ (маски), відсутні дезінфікуючі засоби, в санвузлі відсутні рідке мило, паперовий рушник та антисептик, відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам, відсутні відмітки щодо проведення вологого прибирання та провітрювання в класних кімнатах.

Фахівці Кременчуцького районного управління за виявлені порушення склали та вручили керівникам закладів 14 протоколів про адміністративне правопорушення та 1 припис щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

З працівниками 32 закладів провели роз’яснювальна робота по дотриманню протиепідемічних заходів, запроваджених на час карантину.

Головное управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk