• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області розпочався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

На Полтавщині стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році. 

Цього року проводять ХХХІ обласний конкурс-захист. У ньому бере участь 561 представник. Презентуватимуть свої напрацювання учасники у 12 наукових відділеннях і 65 секціях. 

Враховуючи карантинні обмеження, урочисте відкриття заходу провели онлайн. До учнів, їхніх викладачів і батьків звернулися кандидати юридичних наук, доценти заступник голови облдержадміністрації Євген Греков і перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко. 

«Коли ми говоримо про учасників МАН, маємо на увазі ту обдаровану молодь, яка вимоглива до себе, до свого оточення, вчителів. Повноцінними учасниками цього процесу є й батьки, які підтримують і вболівають за своїх дітей. Це також і вчителі, науково-педагогічні працівники, наставники, які віддають частинку себе і вкладають свої знання й душу, щоб їхні учні досягли перемог, – зазначив Євген Греков. – Цього року Полтавська обласна Мала академія наук відзначає 10-річчя з дня заснування закладу як окремої установи. За цей час учасниками обласного етапу конкурсу-захисту були майже 8 тисяч талановитих учнів, близько половини з яких стали його переможцями та призерами, мали змогу представити свої роботи разом із науковими керівниками на державному рівні. Пишаємося, що з вихованців Полтавської МАН майже 300 учнів вибороли призові місця на державному етапі. Обласна влада і надалі сприятиме розвитку й становленню освітньої системи МАН».

«Цього року в Полтавській МАН багато здобутків. Вони прозвучали на рівні області, країни, інших європейських держав. На Полтавщині є всі можливості для продовження навчання, наукової-дослідницької діяльності молоді. У вищих навчальних закладах, коледжах представлений широкий спектр спеціальностей до вибору. Не припиняйте своєї наукової діяльності, пошуку, творчого процесу, цікавтеся новинками й досягайте великих успіхів», – сказав Олександр Лемешко.

За десять років роботи обласної Малої академії наук учнівської молоді на державному рівні Полтавщину представляли 555 вихованців. Призові місця фінального етапу вибороли 274 юні науковці. 47 полтавців стали лауреатами стипендій Президента України.

У межах розвитку обласного відділення МАН у 2020-2021 роках відкрили три відокремлені структурні підрозділи-філії у Кременчуцькому, Миргородському й Лубенському районах.

Під час урочистого відкриття успішної роботи учасникам конкурсу-захисту побажали виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки ОДА Галина Власюк і директор Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді, кандидат історичних наук Тамара Лахач.

Переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України оголосять 14 лютого.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk