Previous Next

У Полтаві відбулася мирна акція «Хода за свободу»

Надрукувати

18 жовтня 2007 року започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Цього року Полтавщина долучилась до щорічної акції «Хода за свободу/Walk for Freedom». Учасники акції поширювали важливу інформацію про  проблему торгівлею людьми та небезпеку, яку вона становить.

Така акція не є протестом, це мирна та мовчазна хода, яка проходить уже п'ять років поспіль на захист мільйонів жінок, дітей та чоловіків, які зараз знаходяться у рабстві.

«На даний час на Полтавщині встановлено 9 осіб, що отримали статус «людини постраждалої від торгівлі людьми». Цей статус дається людині, щоб вона мала змогу отримати психологічну допомогу та фінансову -  отримують мінімальну заробітну плату. Надається також низка послуг з працевлаштування», - повідомив начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації  Олександр Буцький.

 Україна перша країна в Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. З нагоди  Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Міністерство соціальної політики України анонсувало старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз'яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі.