• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Понад півтисячі полтавців долучилися до «Молитви за Україну» в Києві

Сьогодні на Софійській площі в Києві предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет звершив «Молитву за Україну». В заході взяли участь Президент України Петро Порошенко, митрополит Української автокефальної православної церкви Макарій, єпископ Української греко-католицької церкви Богдан Дзюрах.

До спільної молитви долучилися тисячі людей, які приїхали до столиці з різних регіонів нашої держави. Зокрема, й понад 500 вірян із Полтавщини.

Перед початком молебню Президент України Петро Порошенко наголосив, що питання Томосу та автокефалії української православної церкви виходить далеко за межі церковного життя – це питання української національної безпеки та державності. Водночас Глава держави зауважив, що в Україні не було, нема і не буде державної церкви.

– В освячену Томосом православну церкву ніхто нікого не «запрошуватиме» силоміць. Це питання вільного вибору для кожного вірянина, – зазначив Президент України Петро Порошенко. – Вселенський Патріархат прийняв рішення про автокефалію, і Томос буде вручено предстоятелю церкви – достойному, авторитетному, досвідченому владиці, якого обере об’єднаний Архієрейський Собор.

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет подякував Святійшому Вселенському Патріарху Варфоломію за мужність у рішенні надати автокефалію українській церкві й Президенту України Петру Порошенку за спільну боротьбу для її одержання.

– Отримання автокефалії української церкви – епохальна перемога, яку ми здобули за 1030 років існування православної церкви на нашій землі. Вся Україна за неї боролась, – наголосив предстоятель УПЦ КП Філарет.

– Надання автокефалії українській церкві – це дуже важливий крок, зокрема й для об’єднання нашої держави. Правда перемогла. Українська церква більше не підпорядковуватиметься російській. Полтавська делегація долучилася до молитовного заходу в Києві. Більше 500 краян приїхали до столиці. Перебуваючи поміж тисяч вірян з інших регіонів України, під час спільної молитви ми відчували піднесення, відповідальність і значимість створення Української єдиної помісної церкви, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь.

До слова, полтавці могли переглянути пряму трансляцію молитовного дійства в Києві на Театральній площі обласного центру.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk