• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Побудова ефективної системи протидії нелегальному обігу та торгівлі нафтопродуктами на території області лишається пріоритетним завданням на 2022 рік», – Максим Калінін

Про це заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін зауважив на засіданні міжвідомчої робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Полтавської області.

Учасники наради обговорили план дій робочої групи на 2022 рік та підходи щодо оцінки результативності проведеної роботи з урахуванням результатів діяльності за попередній рік.

Так, за словами заступника начальника управління – начальника відділу адміністрування акцизного податку управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Полтавській області Вадима Олексенка, станом на 1 січня в області налічується 2 502 ліцензії на право провадження діяльності у сфері виробництва та обігу пального. Постійно здійснюється моніторинг діяльності підприємств, які їх мають, у частині своєчасності подання податкової звітності, подання інформації про щоденні показники наявності зберігання пального, стосовно приладів обліку на місцях зберігання пального.

Як повідомив заступник начальника управління – начальник 3-го відділу (протидії організованим злочинним групам в органах державної влади) Управління стратегічних розслідувань у Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань НПУ Ігор Конончук, станом на 14 січня цього року перевірено наявність дозвільних документів на 216 автозаправних станціях. Виявлено 16 АЗС, які працювали з порушеннями. Стосовно 11 осіб складено 16 протоколів про адмінпорушення та вилучено з обігу близько 150 т пального на загальну суму близько 3,9 млн грн до прийняття рішення судом.

Спільно з працівниками патрульної поліції перевірено 486 транспортних засобів, які перевозили пальне, та 320 товаротранспортних накладних на предмет реєстрації останніх в єдиному реєстрі. Виявлено 67 порушень відповідно.

Як поінформував старший слідчий в особливо важливих справах відділу слідчого управління ГУНПУ в Полтавській області Сергій Руденко, за 2021 рік органами досудового розслідування здійснено 6 кримінальних проваджень, пов’язаних із незаконним обігом пального. 2 справи передані до суду, за іншими тривають слідчі дії. За рік вилучено 233 т пального на загальну суму майже 6 млн грн.

«Побудова ефективної системи протидії нелегальному обігу та торгівлі нафтопродуктами на території області у лишається пріоритетним завданням на 2022 рік, – підсумував Максим Калінін, – при Кабінеті Міністрів України створена та діє міжвідомча комісія з протидії незаконному обігу паливно-мастильних матеріалів, яка вимагає дієвих заходів боротьби у цьому напрямі від регіонів. Необхідно виконати доручення з оцінки дієвості вжитих заходів та відповідно відкоригувати наші спільні дії», – зауважив Максим Калінін.

За підсумками засідання учасникам міжвідомчої робочої групи дано відповідні доручення.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk