• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

В області збудовані шість артезіанських свердловин у чотирьох територіальних громадах

Завершені роботи з будівництва шести артезіанських свердловин для забезпечення якісною питною водою жителів сіл Криниця і Безсали Лохвицької територіальної громади, Сергіївка однойменної громади і Гасенки Комишнянської ТГ Миргородського району, Мачухи й Калашники Мачухівської ТГ Полтавського району.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

«Очікуємо сертифікати готовності по кожному об’єкту. Заходи проведені в межах обласної програми «Питна вода Полтавщини». Всього на будівництво свердловин спрямували 13 мільйонів гривень. Половина – кошти обласного бюджету, інша половина – з бюджетів громад», – зазначив Євген Греков.

Розповів, що в обласному центрі реконструюють свердловину №2 водозабору №3 «Полтававодоканалу». Нині роботи на об’єкті виконані на 40%, їх продовжать у поточному році.

«Оскільки профільна обласна програма завершила роботу, підготували проєкт нової, представимо її на розгляд сесії обласної ради. Програма працюватиме за п’ятьма напрямами: будівництво, реконструкція, капітальний ремонт артезіанських свердловин, водопровідних і каналізаційних мереж, очисних споруд, насосних станцій, будівництво установок доочищення питної води, моніторинг якості водопостачання. Плануємо, що вона корелюватиме із загальнодержавною програмою «Питна вода України», яка перебуває на розгляді Верховної Ради. Масштабні заходи подаватимемо на фінансування за державною, а менші – за регіональною», – сказав Євген Греков.

Наголосив, що основна складова ефективної роботи програм – активність їх учасників. Від ініціативності громад залежить, які проєкти у сферах водопостачання і водовідведення можуть бути профінансовані й реалізовані.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk