• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Ми не каральний орган, завдання Держпродспоживслужби співпрацювати з суб’єктами господарювання, щоб зупинити епідемію коронавірусної хвороби

13.01.2022 року в актовій залі Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області відбулася робоча зустріч фахівців головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області з керівниками торговельних і торговельно – розважальних центрів Полтавщини, представниками Національної поліції і органів місцевого самоврядування.

Вкотре роз’яснили представникам бізнесу області як дотримуватися протиепідемічних та профілактичних заходів у  торговельних та торговельно-розважальних центрах, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2».

Вів нараду  –  Юрій Першін, в.о. заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області. Він вчергове наголосив на необхідності дотримання протиепідемічних вимог, встановлених Урядом.

Станіслав Руденко, начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного Управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області акцентував, що ситуація із захворюванням на коронавірусну хворобу як в світі, так і в Україні залишається складною. В Україні і на Полтавщині ширитися новий штам коронавірусної хвороби – «Омікрон».

У зв’язку з цим, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з органами місцевого самоврядування та представниками Головного управління Національної поліції в Полтавській області посилили контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Мета таких перевірок – мінімізувати  ризики інфікування небезпечним захворюванням COVID-19 серед населення та запобігти ускладненню епідемічної ситуації на території Полтавської області.

Наталія Соколова, начальниця відділу безпеки середовища життєдіяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області присутнім пояснила вимоги Постанови Головного державного санітарного лікаря України, які стосуються діяльності торговельно-розважальних центр

Під час наради керівники торговельних центрів мали можливість поставити запитання фахівцям Держпродспоживслужби. На них відповідали представники Держпродспоживслужби і  Євгенія Сторчеус, заступниця начальника відділу превенції Полтавського районного управління поліції ГУНП в Полтавській області.

Завершуючи нараду, Юрій Першін, в.о. заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області, пообіцяв, що подібні зустрічі будуть організовуватися і надалі. За необхідності Держпродспоживслужба Полтавщини організує спільні зустрічі з поліцією і представниками бізнесу. Все для того, щоб якнайшвидше подолати епідемію коронавірусної хвороби і зберегти життя і здоров’я людей!

Шановні підприємці! Не залишайтеся сам на сам зі своїми проблемами! У разі необхідності звертайтеся до Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області! Ми обов’язково роз’яснимо всі питання, які вас хвилюють. Наша адреса: 36000, м. Полтава, вул. Воскресенський узвіз, 7, тел./факс (0532) 60-66-47, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

За матеріалами Головного управління

Держпродспоживслужби в Полтавській області

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk