• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області готуються до відзначення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

Проведення заходів із підготовки та відзначення в області цих дат обговорили на нараді, 13 січня, у заступника голови Полтавської ОДА Катерини Рижеченко за участю представників профільних департаментів.

День Соборності України та День пам’яті Героїв Крут щорічно відзначають на загальнодержавному рівні 22 та 29 січня відповідно. До цих дат розроблений обласний План заходів з урахуванням положень указів Президента та пропозицій від структурних підрозділів облдержадміністрації.

Так, до Дня Соборності України 21 січня в Полтавській обласній філармонії, відреставрованій за програмою Президента «Велике будівництво», заплановані урочистості, тематична виставка та нагородження преміями обласної ради імені Петра Ротача. Із нагоди пам’ятних дат в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського заплановані просвітницькі заходи – «В єднанні сила і міць держави» та історична година «Бій за майбутнє України». У Полтавському обласному театрі ляльок та Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя пройде показ вистав «Великий льох» та «Остання любов гетьмана».

Також обласним планом заходів передбачено проведення в Полтаві, районних центрах, громадах, населених пунктах області меморіальних та урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, учасників антитерористичної операції, молоді, духовенства. Заплановане покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України (м. Полтава – Полтавський державний аграрний університет, Полтавський університет економіки і торгівлі).

Заплановане проведення в закладах освіти, культури, бібліотеках області виховних годин, круглих столів, науково-практичних конференцій, присвячених темам соборності, єдності України та пам’яті Героїв Крут, а також публікації в ЗМІ, трансляція тематичних теле- та радіопередач, розміщення тематичної соціальної реклами.

Проведення усіх заходів рекомендовано з дотриманням карантинних вимог.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk