12 сміттєвозів і близько 3 тисячі контейнерів для збору ТПВ придбали для громад Полтавщини

Надрукувати

У межах Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами протягом 2021 року для територіальних громад області придбані 12 сміттєвозів, 2 асенізаційні машини і 2948 контейнерів для змішаного й роздільного збору твердих побутових відходів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

«Торік на умовах співфінансування закупили 12 сміттєвозів і 2 асенізаційні машини для Комишнянської, Ромоданівської, Великобудищанської, Великобагачанської та Великосорочинської громад Миргородського району, Зіньківської, Полтавської, Карлівської й Мартинівської ТГ Полтавського району, Оржицької та Пирятинської ТГ Лубенського району й КП «Полтававодоканал», – розповів Євген Греков. – Для семи територіальних громад області та двох будинків-інтернатів придбали 2 948 контейнерів для змішаного й роздільного збору твердих побутових відходів. Це пластикові й металеві ємності різного об’єму. Зокрема, 1846 – для Миргородської тергромади, 770 – Заводської, 150 – Зіньківської, 48 – Глобинської, 46 – Мачухівської, 40 – Кобеляцької, 30 – Лубенської громад, а також 18 контейнерів – для Грабарівського і Токарівського психоневрологічних будинків-інтернатів».

Для громад обладнання придбали на умовах співфінансування: 50% – кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища і 50% – місцеві бюджети. Для будинків-інтернатів 100% – кошти екофонду.

«Всю техніку придбали за Комплексною програмою поводження з твердими побутовими відходами в Полтавській області. Вона працювала до 2021 року. Наразі завершуємо роботу над проєктом нової тематичної програми, який плануємо винести на розгляд профільної комісії й сесії обласної ради», – зазначив Євген Греков.