• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Алеї Героїв поклали квіти до могил загиблих учасників АТО

Сьогодні 14 жовтня,в День захисника України, в Полтаві згадали хлопців та чоловіків, які пішли захищати країну від російського агресора. На Центральному цвинтарі родичі загиблих бійців, бойові побратими, учасники бойових дій, представники обласної влади та небайдужі полтавці зібралися для спільної молитви та панахиди.

«Сьогодні біля цих могил, ми згадуємо наших побратимів, які віддали своє життя за долю і волю України. Співчуваємо і тим матерям, які подібно до Божої Матері, яка пожертвувала свого сина Ісуса  Хреста за спасіння роду християнського, так і ті батьки пожертвували своїх дітей за свободу нашої незалежної України», - зазначив старший священник Свято-Успенського собору УПЦ Київського Патріархату Богдан Гринів.

Рідні,  друзі представники влади цього дня віддали шану покладаючи квіти до могил добровольців на Алеї Героїв. Участь у церемонії покладання взяв і заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Для рідних, говорить батько загиблого воїна Олександра Мочалова, ці хлопці залишаться такими, як  і в житті.

«Повага до наших синів – це відзнака заслуг полеглих хлопців. Для батьків важливо, що нас не забувають і нам допомагають.  Думаю, те, що ми сьогодні тут зібралися, важливо не тільки для рідних, а й військових, які й нині боронять нашу країну. Прийміть нашу вдячність за те, що ви так чинно вшановуєте пам'ять наших загиблих дітей», - сказав Ігор Мочалов.

З 2015 року День захисника України є державним святом і вихідним. 14-го жовтня, Україна святкує День захисника та День Українського козацтва, а також чергову річницю створення УПА. Крім того, віряни відзначають День святої Покрови Пресвятої Богородиці.  

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk