• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Результати роботи фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за минулий тиждень

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які працюють у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування,  закладах освіти та інших об’єктах.

У період з 03.01.2022 р. по 09.01.2022 р. фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили 159 об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог  встановили  на 6 – (3 %). Надали  6 приписів (пропозицій), склали  2 протоколи  про адміністративне правопорушення.

Зокрема перевірили:

78 об’єкти торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 3 об’єктах (3%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 3 рекомендації.

52 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, на 2 встановили порушення (3%). Надали 2 рекомендації. Склали 1 протокол про адмінправопорушення.

18 закладів громадського харчування, порушення протиепідемічних заходів не встановили.

4 перукарні та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 1 об’єкті (25%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів склали 1 протокол про адмінправопорушення.

7 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

Вкотре закликаємо не порушувати карантинні обмеження! Не сподівайтеся, що перевірки і рейди вас не торкнуться! Будьте свідомими!

 

За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk