• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Полтавщина готова до нової хвилі COVID-19», – Дмитро Лунін

Рада національної безпеки й оборони України прогнозує в лютому нову хвилю коронавірусу через поширення штаму «Омікрон». Про це під час брифінгу розповів т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

«Маємо завдання змоделювати «ковідну» мережу області, щоб у разі критичної ситуації ми могли швидко збільшити потужності: розгорнути додаткові лікарні або ліжка у тих лікарнях, де є «ковідні» відділення. Полтавщина готова до нової хвилі COVID-19. Кожний житель Полтавщини може бути впевнений, що отримає гідну медичну допомогу, якщо захворіє на COVID-19», – наголосив Дмитро Лунін.

Він також додав, що доручив учергове перевірити медзаклади області на дотримання протипожежної безпеки, оскільки в них розташована значна кількість кисневого устаткування – понад 2,3 тисячі ліжок, обладнаних киснем. Зараз робочі групи з представників ДСНС, Держпраці та ОДА перевіряють медичні заклади.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Юрій Курилко наголосив, що захворювання на COVID-19 зараз має всі ознаки сезонного.

«Нині на Полтавщині продовжують лікування від COVID-19 понад 4 тисячі осіб. У пікові періоди їхня кількість сягала 20 тисяч, тобто у 5 разів більше. Це свідчить про те, що ці захворювання є сезонними», – зазначив Юрій Курилко.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk