• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Готуємо «Акварену» до введення в експлуатацію та наймаємо працівників», – Дмитро Лунін

Наприкінці минулого року за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Полтаві завершили зведення нового спортивно-видовищного комплексу «Акварена». 

Невідомий об'єкт«Зараз працюємо над введенням нового спорткомплексу в експлуатацію та наймаємо працівників. Загалом у комунальному підприємстві працюватиме 70 людей. 80 % персоналу вже взяли на роботу», – повідомив т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.  

За його словами, цей спорткомплекс унікальний для області. По-перше, він збудований на основі стандартів і правил проведення змагань міжнародної Федерації плавання FINA та відповідає вимогам доступності. По-друге, тут можна проводити всеукраїнські змагання, збори національних команд, тренуватися спортсменам у складі олімпійської та паралімпійської збірних.  

У комплексі є три басейни для плавання: основний, довжиною 50 метрів, тренувальний 25-метровий та фізкультурно-оздоровчий. За площею вся будівля буде розміром із футбольне поле – понад 7,8 тис. метрів квадратних. Також тут є тренажерна зала, тренерські приміщення, сучасні душові й санвузли, конференц-зал, офісні та службові приміщення, роздягальні, кабінети лікаря, косметолога і масажиста, SPA-зона, кімнати відпочинку та персоналу.  

«Будівництво «Акварени» – це можливість розвивати на Полтавщині щонайменше кілька видів спорту: спортивне плавання, водне поло, плавання серед спортсменів з інвалідністю (дефлімпійські та паралімпійські види спорту), єдиноборства, такі як дзюдо, греко-римська та вільна боротьба», – резюмує Дмитро Лунін.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk