• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

З початку року на Полтавщині з неплатників аліментів стягнули майже 2 млн гривень

Аліменти стягнули на користь понад 22 тис. дітей.

У Полтавській області з початку 2018 року з неплатників аліментів державними виконавцями стягнуто майже 2 млн гривень. Про це повідомив заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз під час засідання штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по зарплаті та аліментів.

 «Ми вдосконалили процедуру зі стягнення аліментів. Тепер державним виконавцям надали певні повноваження щодо обмеження боржників у певних правах. Також до боржників застосовують певні санкції. Закон «ЧужихДітейНеБуває», який вступив в силу 28 серпня 2018 року, разом із новаціями надав державним виконавцям багато ефективних інструментів впливу на неплатників аліментів. Завдяки цьому, з початку року державними виконавцями Полтавської області стягнуто 188 млн  787 тис 598 грн. Ці кошти спрямовані на потреби дитини», - сказав Віталій Коноз.

Нині на виконанні у відділах державної виконавчої служби Полтавської області перебуває 23 тис.85 виконавчих документів про стягнення аліментів. З них, по 10 тис. 750 виконавчих документах боржники сплачують аліменти систематично, а по 11 тис. 907 документах аліменти стягують з їхніх доходів.

Однією з дієвих новацій законодавства є те, що із неплатників аліментів стягують пеню.

«Ці штрафні санкції застосовуються на підставі відповідних постанов державних виконавців. Для цього не треба додатково звертатися в суд, і розмір таких санкцій сягає 20, 30 чи 50% залежно від терміну заборгованості (1, 2 чи 3 і більше років відповідно», - сказав Віталій Коноз.

Також, відтепер державний виконавець нараховує виконавчий збір за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за дванадцять місяців.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk