Previous Next

У Полтаві урочисто відправили на військову службу призовників

Надрукувати

Юнаки з Полтави та районів, яких призвали на строкову військову службу, вирушили у навчальні центри та військові частини різних областей України.

220 призовників на строкову військову службу урочистостями проводжають рідні та представники військомату.

«Ми виконуємо всі визначені плани. Строковику служитимуть 12 чи 18 місяців (в залежності від освіти). Основним завданням призовників буде оволодіння зброєю та технікою. В зону ООС відправлятися не будуть. Найбільше призовників з Полтави. Хлопці вже стали військовослужбовцями і їм присвоєне перше військове звання «солдат»», - зазначив військовий комісар Дмитро Губський.

Отець Боднан Української Православної Церкви Київського Патріархату благословив та освятив майбутніх військовослужбовців на проходження строкової служби.

 Серед новобранців і Владислав Король з Лубен. Хлопець закінчив профтехучилище. Працював помічником машиніста. Каже, службу в армії повинен пройти кожен чоловік.

«Це школа для всіх чоловіків, особливо для молоді, таких як ми. Кожен чоловік має пройти цей шлях. За контракт ще не думав, для початку відслужу строкову службу», - наголосив Владислав.

Призовники мали змогу побачити показові виступи вихованців військово-спортивного центру «Воїн».

Вітальним словом до юнаків звернувся кадровий військовий, який добровільно відновився на службі й у складі 80-ї десантно - штурмової бригади тримав до останнього Луганський аеропорт, пройшов полон, та не одну гарячу точку на сході країни старший лейтенант запасу Ярослав Радченко.

Військовий комісар нагородив відзнаками президента «За участь в АТО» солдата запасу Валерія Довженка та Олександра Кушіля.

За підтримки Полтавської облдержадміністрації призовникам вручили подарунки. По закінченню урочистих заходів під звуки козацького маршу у виконанні військового оркестру призовники пройшли урочистим маршем на обласний збірний пункт.