• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Представників усіх юридичних спеціальностей привітали з професійним святом

Щорічно 8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Це свято з’явилося у зв’язку з виходом відповідного Указу Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року.

В обласний центр естетичного виховання учнівської молоді на тематичні урочистості завітали представники професії з усіх районів області. Привітати правників Полтавщини з професійним святом завітали заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, виконувач обов'язків директора Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олександр Лемешко, директор Полтавського регіонального центру з надання вторинної правової допомоги Олександр Черчатий, начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Полтавській області Іван Клочко. Кращих фахівців своєї справи вони нагородили почесними грамотами та подяками.

«Сьогодні у цьому залі зібралися як професіонали, так і майбутні фахівці. Нині ваша професія є досить затребуваною. Знайти хорошого юриста і себе в юриспруденції дуже складно. Дякую всім, хто обрав цю професію. Бажаю фахівцям галузі успіхів у реалізації важливих завдань», - зазначив Олег Пругло.

«Ми з вами постійно перебуваємо у вирі різноманітних подій: успішно реалізовуємо проект «Я МАЮ ПРАВО!», допомагаємо громадянам захищати їхні права, впроваджуємо онлайн-сервіси, відкриваємо «Open Space», розширюємо коло партнерів. Завдяки здібностям, зваженим рішенням, енергії, досвіду усіх працівників юстиції Полтавщини  ГТУЮ у Полтавській області посіло чільне місце в рейтингу територіальних управлінь. Разом ми згуртована команда. Нам є чим пишатися, і є до чого прагнути»,  звернулася до колег  в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак.

Після церемонії нагородження правознавців із професійним святом вітали творчі колективи обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk