• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині поменшало працівників, які отримують зарплату менше мінімального розміру

Кількість працівників у Полтавській області, які отримують заробітну плату меншу за мінімальну (3 тис. 723 гривень), з початку року знизилася на на 6,8 тис осіб.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Оксана Мисик на засіданні обласної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

У червні мінімальну зарплату в області отримували 47 тис. осіб.

«Найбільше штатних працівників із заробітною платою менше ніж 3 тис 723 грн  – у транспортній галузі, охороні здоров’я, складському та сільському господарствах та сфері соціальної допомоги», - сказала Оксана Мисик.

Заступник  голови облдержадміністрації Олег Пругло зазначив, динаміка працівників, які отримають менше мінімальної зарплати покращується.

«Ми бачимо позитивні сторони діяльності наших робочих груп як загалом, так і на місцях», - сказав Олег Пругло.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року прожитковий мінімум в Україні встановлений у розмірі 1тис. 700 гривень, а мінімальна зарплата – 3 тис. 723 гривні.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk