• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Триває реконструкція Решетилівського спорткомплексу «Колос»

У Решетилівці продовжується реконструкція фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос».

Робітники вже завершили монтувати металоконструкції спортивної зали та її даху. Наразі монтують стінове огородження. Тажож тривають роботи з благоустрою території та будівництва тенісного й баскетбольного майданчиків. Крім того, проводять внутрішньооздоблювальні роботи в інших корпусах.

«Після завершення будівництва «Колос» стане центром інваспорту на Полтавщині. Тут, поблизу річки Псел, зможуть відновлювати сили спортсмени з інвалідністю, учасники паралімпіад та дефлімпіад», – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У побутовому корпусі, що поряд зі спортивною залою, будуть споруджені борцівський зал, душові кабіни та роздягальні з усіма зручностями для людей з інвалідністю, ліфт із підйомником. У другому побутовому приміщенні влаштують їдальню та кімнати для проживання. Цей корпус теж буде доступним для спортсменів з інвалідністю.

Спортивну залу зводять за європейським стандартом, тому в ній можна буде організовувати міжнародні змагання. Також планують проводити для спортсменів тренувальні відновлювальні збори після турнірів.

Проєкт реалізують за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» за кошти НКПВУ та обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість – 49,4 млн грн.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk