• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відбулася презентація виставки «Річ у тім», присвяченій проблемі домашнього насильства у будь-якому його прояві

29 листопада в приміщенні ЦНАП відбулася презентація виставки «Річ у тім». Вона присвячена проблемі домашнього насильства у будь-якому його прояві й має на меті  вкотре привернути увагу населення до такого жахливого явища.

Виставка «Річ у тім 2.0» створена за ініціативи МВС, під патронатом Офісу віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанишиної, за участі Першої леді України Олени Зеленської та за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, ООН Жінки та UNOPS.

В експозиції зібрано 16 фотографій відомих в Україні особистостей – музикантів, акторів, письменників, які через різні предмети розповідають про реальні ситуації з життя людей, постраждалих від насильства.

До заходу долучилися заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, представники Нацполіції, громадських організацій, молодь.

«Ще декілька років тому так багато та відкрито про домашнє насильство ми не говорили. Зазвичай цю тему багато людей порушували лише за закритими дверима, оскільки для багатьох вона є досить незручною та неприємною. Тематична виставка «Річ у тім» є досить знаковою для всієї України. Річ у тім, що насправді чимало випадків насильства відомі оточуючим. Річ у тім, що багатьом, на жаль, здається, що дана тема не повинна виноситися на загал, хоча найчастіше людям дуже потрібна допомога, втручання й порятунок, – зауважила Катерина Рижеченко, – сьогодні ми відверто говоримо про насильство над дітьми, жінками, чоловіками у будь-якому його прояві. Тільки за 10 місяців у області зафіксовано до 10 тисяч випадків домашнього насильства. Понад 150 тисяч звернень, пов’язаних із домашнім насильством, надходить до Нацполіції України щороку. Ми не змінимо відразу усю ситуацію, але інформаційно ми маємо про це говорити».

Начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Полтавській області Роман Ніколаєнко зазначив, що протидія домашньому насильству – один із пріоритетних напрямів роботи всіх підрозділів превенції області. До цих заходів залучені низка підрозділів: патрульна поліція, сектор протидії домашньому насильству, відділ дільничних офіцерів, відділ ювенальної превенції.

«Нині маємо більше 2 тисяч кривдників, які офіційно внесені до наших баз даних. Проте це тільки верхівка проблеми. Коли починаємо ретельніше працювати над нею, бачимо, що вона є набагато глибшою» , – сказав Роман Ніколаєнко.

«У сучасному світі досить важливо вживати заходів, аби запобігти насильству в усіх його проявах. Закликаю кожного не залишатися осторонь та долучатися до подібних акцій, аби якомога більше людей дізналися про правові, юридичні та психологічні  можливості  захисту від такого жахливого явища як насильство», – зауважив перший заступник голови Полтавської районної ради Олександр Лемешко.

Виставка «Річ у тім» завітає до кожної області України, щоб якомога більше людей були обізнаними з теми насильства та не боялися говорити про неї вголос.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk