• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

За 10 місяців 2021 року проведено 316 заходів державного фінансового контролю

Із них ревізій – 20, перевірок закупівель – 34, моніторингів закупівель – 262. Проконтрольовано та досліджено 9,4 млрд. грн фінансових та матеріальних ресурсів регіону, із них державних – 3,3 млрд. грн; комунальних – 6,1  млрд. грн. Про це начальник Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби в Полтавській області Ірина Салогуб зауважила під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося 29 листопада.

За словами Ірини Салогуб, набирає обертів контроль у сфері публічних закупівель. Так, проведено моніторинг 262 процедур закупівель загальним обсягом 2,1 млрд. грн, у тому числі 472,1 млн грн – кошти місцевих бюджетів та комунальних підприємств. Попереджено наслідків порушень у цій сфері на 35,7 млн грн шляхом відміни торгів на суму 4,6 млрд. грн та розірвання укладених договорів на 31,1 млн грн.

Проведено 34 перевірки закупівель, за результатами яких охоплено контролем фінансових та матеріальних ресурсів на 700 млн грн, виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 9,6 млн грн, із них відшкодовано 1,3 млн грн. Складено 23 адміністративні протоколи про порушення законодавства про закупівлі, притягнуто до адміністративної відповідальності 5 осіб.

За результатами проведених ревізій виявлено порушень фінансово-бюджетного законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 346,4 млн грн. Забезпечено усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 60,3 млн грн.

Найбільш розповсюдженими фінансовими порушеннями, наслідком яких стали втрати ресурсів, є: незаконні витрати внаслідок оплати завищеної вартості виконаних робіт та/або надання послуг; ненарахування й неперерахування надходжень до загального та спеціального фондів бюджету; проведення незаконних виплат із заробітної плати та сплата внесків до державних цільових фондів щодо незаконно виплаченої заробітної плати; безпідставне покриття витрат фізичних або юридичних осіб; недостачі матеріальних цінностей тощо.

Задля повноти відшкодування втрат ініційовано перед органами прокуратури пред’явлення 17 позовів на загальну суму 51,7 млн грн.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk