Previous Next

В області цілодобово працює гаряча лінія, куди можна звертатися при виникненні ускладнень на місцевих дорогах

Надрукувати

26 тисяч тонн протиожеледних матеріалів придбали в області для експлуатаційного утримання місцевих доріг в осінньо-зимовий період. Про це під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації повідомив директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан.

Невідомий об'єкт«У межах підготовки до осінньо-зимового періоду та забезпечення посипки доріг протиожеледним матеріалом закуплено майже 5 тисяч тонн солі та понад 20 тисяч тонн піску, також маємо 1 тисяч тонн залишку протиожеледної суміші минулого періоду. Заготовлених 26 тисяч тонн протиожеледних матеріалів має цілком вистачити», – розповів Олексій Басан.

За його словами, підрядні організації підготовили до роботи техніку й механізми: 73 піскорозкидачі, 105 одиниць техніки й механізмів із відвалами, зокрема 22 автогрейдери, 6 бульдозерів, 22 трактори МТЗ, а також 45 фронтальних навантажувачів (екскаваторів), 2 роторні механізми.

«На ділянках доріг, де найбільша ймовірність утворення слизькості, льодового покриву та снігових наметів, встановлено комплекти зимових знаків, а також на спусках, підйомах і небезпечних ділянках доріг сформовано конуси з протиожеледних матеріалів», – наголосив Олексій Басан.

Крім того, на офіційному сайті ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» працює інтерактивна мапа з рухом снігоприбиральної техніки під час очистки й посипки автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

«Із погіршенням погодних умов усі служби мають працювати ефективно й оперативно, щоб забезпечити безпеку на дорогах як місцевого, так і національного значення та уникнути утворення заторів», – наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. 

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, погіршення погодних умов та для інформування про них в Агентстві під час осінньо-зимового періоду 2021-2022 років налагоджено цілодобову роботу диспетчерської служби за телефоном: 050 01 50 233.