• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області цілодобово працює гаряча лінія, куди можна звертатися при виникненні ускладнень на місцевих дорогах

26 тисяч тонн протиожеледних матеріалів придбали в області для експлуатаційного утримання місцевих доріг в осінньо-зимовий період. Про це під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації повідомив директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан.

Невідомий об'єкт«У межах підготовки до осінньо-зимового періоду та забезпечення посипки доріг протиожеледним матеріалом закуплено майже 5 тисяч тонн солі та понад 20 тисяч тонн піску, також маємо 1 тисяч тонн залишку протиожеледної суміші минулого періоду. Заготовлених 26 тисяч тонн протиожеледних матеріалів має цілком вистачити», – розповів Олексій Басан.

За його словами, підрядні організації підготовили до роботи техніку й механізми: 73 піскорозкидачі, 105 одиниць техніки й механізмів із відвалами, зокрема 22 автогрейдери, 6 бульдозерів, 22 трактори МТЗ, а також 45 фронтальних навантажувачів (екскаваторів), 2 роторні механізми.

«На ділянках доріг, де найбільша ймовірність утворення слизькості, льодового покриву та снігових наметів, встановлено комплекти зимових знаків, а також на спусках, підйомах і небезпечних ділянках доріг сформовано конуси з протиожеледних матеріалів», – наголосив Олексій Басан.

Крім того, на офіційному сайті ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» працює інтерактивна мапа з рухом снігоприбиральної техніки під час очистки й посипки автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

«Із погіршенням погодних умов усі служби мають працювати ефективно й оперативно, щоб забезпечити безпеку на дорогах як місцевого, так і національного значення та уникнути утворення заторів», – наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. 

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, погіршення погодних умов та для інформування про них в Агентстві під час осінньо-зимового періоду 2021-2022 років налагоджено цілодобову роботу диспетчерської служби за телефоном: 050 01 50 233.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk